"הדרך שלך להגשים את הרצונות והחלומות שלך לגבי הקריירה שלך,
מבלי להתפשר יותר !"

תוכנית ליווי ליצירת קריירה שמחה

מצד אחד ,
את חולמת על עבודה משמעותית, מתגמלת, בלי בוס ש’יושב לך כל הזמן על הראש’ כשאת חופשייה לבטא את עצמך ולהרגיש בטוחה, שווה וראויה.
אבל מצד שני ,
את פוחדת לאבד את מה שיש לך ,את חוששת שהסביבה לא תתמוך בך (הורים,חברים ,קולגות לעבודה) או שאת פשוט לא יודעת איך אפשר להגיע למימוש עצמי ,להרוויח וליהנות ו-את מוצאת את עצמך נשארת באותו מקום מוכר ולא נוח .

בדיוק בשביל זה, אני מזמינה אותך להצטרף אליי לתוכנית  ליווי של שישה מפגשים שתעניק לך את כל הכלים והתמיכה שאת צריכה, כדי ליצור את השינוי שאת רוצה בעבודה ובקריירה.

הנה מה שמחכה לך במסגרת תוכנית  הליווי ליצירת קריירה שמחה:


במפגש הראשון
אנחנו נכיר את הרצונות והחלומות שלך ,נתבונן במציאות שלך כפי שהיא באותו הרגע ונקבע מטרות שאותן תרצי להגשים בעזרת התהליך. את תצאי מהמפגש עם יותר בהירות לגבי מה שאת רוצה שיקרה בקריירה שלך.
במפגש השני ובמפגש השלישי
אנחנו נצלול יותר לעומק לרגשות ולתחושות שלך ,נבין מהם החסמים שמפריעים לך לממש את עצמך בעבודה ובקריירה, חסמים שמורכבים מדפוסים, אמונות ופחדים שכבר לא משרתים אותך יותר, נתבונן בהם באהבה ונלמד לשחרר אותם על מנת שיהיה אפשר להתחיל לקבל תובנות והחלטות ממקום של שקט ורוגע פנימי.
במפגש הרביעי ובמפגש החמישי
אנחנו נגלה ביחד את המתנות שלך . נזהה מהם החוזקות והיכולות שלך, נתמקד גם בערכים ובצרכים שלך כדי שתהיה לך ידיעה ברורה ובטוחה לגבי מסלול ההצלחה והשינוי שאת רוצה ליצור בעבודה ובחיים שלך. אנחנו גם נכתוב ביחד או נשדרג ביחד את קורות החיים שלך שיעזרו לך להגיע כמה שיותר מהר לראיון עבודה.
במפגש השישי
נתבונן מחדש על הדרך שלך, נראה מה השתנה תוך כדי התהליך ,באיזה מקום את נמצאת כרגע מבחינה תודעתית ורגשית ,מה השלב הבא שלך שיקרב אותך עוד צעד לאותן מטרות שהגדרנו ביחד בתחילת התהליך ואת תצאי מהמפגש מחוזקת יותר ,ממוקדת יתר וקרובה יותר מתמיד למימוש הרצונות והחלומות שלך.

כדי שתצליחי להטמיע יותר בקלות את מה שקורה במפגשים שלנו, את תקבלי ממני במתנה מחברת ‘לגלות את האומץ שבך’, מחברת מיוחדת שפיתחתי שתלווה אותך בתהליך ובין המפגשים שלנו ,במחברת תוכלי לכתוב ולצייר כל מה שעולה לך ותזכיר לך את האומץ שכבר קיים בך.
תוכנית  הליווי מתקיימת  בחולון או דרך הסקייפ. כל מפגש אורך שעה.

אם את רוצה לצאת מהתקיעות, לקחת שליטה על העבודה והקריירה ,להתקדם ולהגשים את החלומות והרצונות שהתפשרת עליהם, אני כאן!

לקבלת מידע נוסף על הדרכים בהן אני יכולה לעזור לך,
תרשמי את פרטייך בתיבת ההרשמה ואשמח לחזור אלייך.

כמובן, שגם את מוזמנת ליצור איתי קשר בטלפון 052-6892693 .
שלך, אריאלה

תמונת פרופיל אריאלה

אופססס !!!

את מפת הדרכים שתוביל אותך לשמחה וחשיבה חיובית בסביבת העבודה שלך כבר הורדת?

מלאי פרטים כאן והמדריך מיד אצלך, בחינם!

דילוג לתוכן