"יחד נצא לדרך.
אעזור לך ליצור את השינוי שאת רוצה
בתחום שהכי בוער לך"

קצת עליי

נעים להכיר, שמי אריאלה פלפל רוזנברג ואני פסיכותרפיסטית, אני עוזרת לנשים להפוך ממרצות למרוצות דרך כלים לשינוי במגוון מעגלי החיים. אני יודעת מה את מרגישה כי הייתי שם. מכירה את ההרגשה הזו של לרצות את כולם ולשים את עצמי בעדיפות אחרונה.

 למעלה מ- 15 שנים הייתי שכירה ואף פעם לא הרגשתי שאני באמת מממשת את עצמי ונמצאת במקום הנכון. קמתי כל בוקר בתחושה שצריך ללכת למקום עבודה, צריך להתפרנס , אבל תשוקה וברק בעיניים לא היו לי . ידעתי כל הזמן איפה אני לא רוצה להיות ועדיין המשכתי באותה דרך שלא ריגשה אותי וגם לא מילאה אותי במשמעות.

גם שסיימתי תואר ראשון במדעי התנהגות ותואר שני בניהול משאבי אנוש, עדיין לא היו לי הכלים שיש לי היום להתבונן אחרת על דברים ,להרגיש אחרת ויותר מכל, להתחבר לעוצמות שלי כדי לממש את עצמי ולמצוא את המקום שלי.

כל אלה הובילו אותי לחזור לספסל הלימודים, לרכוש כלים בהתפתחות אישית ולקבל הכשרה בפסיכותרפיה הוליסטית, הבנתי שאני רוצה לעזור לאנשים להתחבר לעוצמות שלהם ולמצוא את המקום הנכון שלהם וזאת גם העבודה שמרגשת אותי היום וממלאת אותי במשמעות.

אחרי המסע שעברתי בעצמי, ההכשרות והכלים שצברתי, ואחרי ההבנה מה באמת מרגש אותי וממלא אותי וכמה זה חשוב להתרגש ממה שעושים, היום אני עוזרת לנשים לשפר את ההרגשה שלהן  ,להרחיב את נקודות המבט שלהן וכמובן לעשות שינוי ולעבוד במה שהן רוצות כדי להגשים את עצמן…. כך שתחושת המוטיבציה שלהן עולה והן מרגישות יותר שלמות ובטוחות בדרך ובמסלול שהן בוחרות, הן מרגישות יותר חופשיות לבטא את עצמן ואת היכולות שלהן, ונהנות מעבודה שמעניקה להן סיפוק, תגמול ומשמעות.  

בעזרת ארסנל הכלים הגדול שצברתי עם השנים, אני מתאימה לכל אחת ואחת מהנשים שאני מלווה, וגם לך, את הכלים, הדרך ותוכנית הפעולה שמתאימה ונכונה עבורן, בדרך להגשמה.  

ולך אני רוצה להגיד, שגם אם את שכירה, מובטלת או בין עבודות ואת מתלבטת לגבי הצעד הבא שלך, תדעי שאפשר לקום כל בוקר עם חיוך מבלי להיגרר מהמיטה  וזה לגמרי אפשרי ליהנות, להרוויח ולהרגיש משמעותית ושווה .

לקוחות מספרות עלי

“אריאלה מקצועית ברמה גבוהה , איתה ניתן להגיע להמון תובנות משנות חיים , היא רגישה ואכפתית והכי חשוב יודעת להרגיע , ותמיד עם חיוך
חגית כהן –פוגל

” הרוגע של אריאלה, ההקשבה והעצות המעולות שלה ,ידעה בדיוק לשים את האצבע על הדברים הנכונים, אבחנה את הבעיה ונתנה לי עצות לבעיה ולאן כדאי לי להמשיך בחיים. האווירה והשקט שיש לה מאוד נעימה ,החדר שבו ישבנו מהמם ומשרה אווירה נינוחה ונעימה. אני מאוד ממליצה על אריאלה מכל הלב” 
סלעית גיספאן

הנה הדרכים בהן אני יכולה לעזור לך :

  • פגישת פוקוס על גלגל החיים שלך  >> לפרטים נוספים לחצי כאן
  •  ליווי ליצירת שמחה במעגלי חייך>>  לפרטים נוספים לחצי כאן
  • אבחון תעסוקתי – מפת הדרך שלך להצלחה  בעבודה >> לפרטים נוספים לחצי כאן
  • סדנה  לנשים שבוחרות להיות מרוצות   >>לפרטים נוספים לחצי כאן ו

לקבלת מידע נוסף על הדרכים בהן אני יכולה לעזור לך,
תרשמי את פרטייך בתיבת ההרשמה ואשמח לחזור אלייך.

כמובן, שגם את מוזמנת ליצור איתי קשר בטלפון 052-6892693 .
שלך, אריאלה

תמונת פרופיל אריאלה

אופססס !!!

את מפת הדרכים שתוביל אותך מאישה מרצה לאישה מרוצה כבר הורדת?

מלאי פרטים כאן והמדריך מיד אצלך, בחינם!

דילוג לתוכן